Svätoplukova, 23.20 m², Byt na predaj

Ponúkame Vam na predaj garsónku o ploche 20,5 m 2, Svätoplukova ulica, balkónik a k tomu pivnica o veľkosti 2,7m2. Veľa svetla, záplava západných slnečných lúčov a výhľad doďaleka – stromy, komín, parkovisko a život ulice priamo pod oknom. Priestor menší ako byt a väčší ako veľká skriňa dostal meno KABINET. V angličtine je to “The Cabinet”, vo francúzštine “Le Cabinet”. V každej reči znie rovnako impozantne, zmyselne ako aj záhadne. A presne taký je celý byt. Je to “Smart for Two” medzi bytmi…má všetko len to podstatné a to rovno na dosah. KABINET – ako esencia bývania.

Čerstvo zrekonštruovaný a zariadený byt sa nachádza na 2.P. z 5.P. zatepleného domu a je dispozične riešený v štýle Open plan. Pozostáva z 18,5 m2 prepojeného priestoru haly, izby a kuchyne a 2m2 uzavretej kúpeľne s WC a sprchou. Všetky rozvody sú vymenené, má nové dvere Sherlock, repasované drevené parkety, na oknách zvuko-izolačné 3-sklá a pôvodný liatinový radiátor. Byt má ústredné kúrenie, je vybavený všetkými meračmi a k dispozícii je aj revízia elektrických rozvodov. Nachádza sa v ňom množstvo úložného priestoru, šatník, jedálenský stôl a rozkladací gauč, na stene je zavesený TV Samsung. Zabudované sú práčka so sušičkou, umývačka riadu, chladnička a mikrovlnka, v skriniach je vedro, mop, vysávač, žehlička….

Byt je vybavený do tej miery, že je plnohodnotne pripravený pre majiteľa na bývanie alebo prenájom. Napriek celej plejáde funkcií byt zostáva veľmi priestranný a vhodný aj pre dvoch. Momentálne je byt prenajatý s výpovednou lehotou 1 mesiac.

V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: email: cocher@

 Cena 91 900 €

PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO/sprostredkovanie úverov + poistenie/

Charakteristika nehnuteľnosti

Druh nehnuteľnosti Byt
Rozloha pozemku 23 m²
Úžitková plocha 23.20 m²
Poschodie 2/4